دستگاه کلیشه ساز

دستگاه کلیشه ساز

دستگاه کلیشه سازی و مهرسازی

با قابلیت ساخت انواع کلیشه های ژلاتینی و فلزی و همچنین ساخت انواع مهر ژلاتینی و مهر فلزی , بدون نیاز به تخصص و همراه آموزش ویدیویی و جزوه مخصوص مهر و کلیشه 220 هزار تومان. با دستگاه های جدید براحتی می توان انواع:

  • کلیشه کارتن سازی 
  • کلیشه چاپ 
  • کلیشه تامپو 
  • طلاکوب را آماده نمود.

ضمن اینکه میتوان مانند مهرسازی های بزرگ در کمتر از 20 دقیقه انواع مهر را ساخت و تحویل مشتری داد.

امکانات دستگاه کلیشه سازی

این دستگاه قابلیت چاپ روی سطوح صاف را نیز دارا میباشد چاپ روی مشماع و نایلکس و نایلون و چاپ روی تیشرت و شال و روسری وچاپ روی سی دی و شیشه و چوب از جمله کارایی های دستگاه میباشد.

طرزکاردستگاه

برای ساخت کلیشه ابتدا طرح آماده شده در کامپیوتر را روی کاغذ کالک پرینت میگیریم بعد طرح را با ژلاتین یا نایلوپرینت روی دستگاه قرار داده و نوردهی میکنیم سپس با حلال شستشو میدهیم تا برجسته شود , به همین سادگی کلیشه آماده میشود. برای ساخت کلیشه کارتن سازی, کلیشه دستگاه چاپ و مهر از ژلاتین و برای ساخت کلیشه طلاکوب و تامپو و مهرفلزی از نایلوپرینت استفاده می شود.

لوازم دستگاه

لامپ های ماوراء بنفش ژاپنی دستگاه باعث کیفیت بالای کار و همچنین سرعت و سادگی ساخت کلیشه و مهر میشود. تایمر فول دیجیتال دستگاه با ده حافظه اتوماتیک باعث سادگی کار و ذخیره تایم های پرکاربرد می گردد.آیینه ضد موج , نور بلک لایت را دو برابر می کند. بردهای دیجیتال روشن شدن دستگاه را سریعتر و سوسو زدن لامپ های دستگاه را از بین میبرد. روکش ضدآب و ضد خش و ضد اشعه جلوی نفوذآب را به دستگاه میگیرد ضمن اینکه جلوی نفوذ اشعه ماوراء بنفش را میگیرد.

پشتیبانی

دستگاه چندمنظوره مهرسازی و کلیشه سازی و چاپ سیلک با یکسال گارانتی و ده سال پشتیبانی فقط 220 هزار تومان.

اشانتیون های همرا دستگاه

پکیج نرم افزاری رایگان شامل نرم افزار ارسال پیامک تبلیغاتی و نرم افزار ارسال بلوتوث تبلیغاتی و پکیج آماده نمونه طرح های مهرسازی و کلیشه سازی شامل صدها نمونه طرح آماده.

قیمت دستگاه کلیشه سازی

با یکسال گارانتی و ده سال پشتیبانی فقط 220 هزار تومان.

برای خرید تماس بگیرید

09124526223

دستگاه کلیشه ساز

0.00 (0%) 0 votes

0/5 (0 دیدگاه)
0/5 (0 دیدگاه)
توسط | 2018-05-18T10:48:44+00:00 نوامبر 15th, 2015|دستگاه کلیشه سازی|دیدگاه‌ها برای دستگاه کلیشه ساز بسته هستند

درباره نویسنده:

فروش دستگاه مهرسازی - فروش دستگاه چاپ سیلک دستی - لوازم چاپ سیلک و لوازم مهرسازی 09124526223 09193519931 شغل دوم پردرآمد,شغل دوم خانگی,شغل زنانه پردرآمد,مشاغل کم هزینه,شغل های زودبازده,مشاغل خانگی